W biznesie czas to pieniądz, dlatego też możliwość szybkiego przemieszczania się jest na wagę złota. Jednak co zrobić w sytuacji, kiedy musimy wyjechać służbowo i podróżować samolotem – nawet setki czy tysiące kilometrów? W takiej sytuacji nie zabierzemy ze sobą służbowego samochodu i dlatego konieczne jest znalezienie odpowiedniej alternatywy – już  w miejscu docelowym, po wylądowaniu. Jeżeli podróż służbowa odbywa się do innego miasta, nie musisz się obawiać – lądując na lotnisku, zyskasz możliwość skorzystania z dopasowanego do własnych potrzeb środka transportu. Zapewni Ci go wynajem samochodów w naszej wypożyczalni, która na potrzeby klienta biznesowego, stworzyła specjalną, szytą na miarę Twoich potrzeb ofertę.

Wynajem samochodów, czyli skorzystaj z firmowego pojazdu!

Aby spełnić oczekiwania klienta biznesowego, konieczne jest nie tylko oddanie do jego dyspozycji kilku modeli samochodów, które wypożyczy on na określony czas. To absolutne minimum i dlatego też nasza wypożyczalnia stworzyła bardzo rozbudowaną ofertę na wynajem samochodów, w skład której wchodzi bardzo duża liczba pojazdów – z różnych segmentów i posiadających rozmaite parametry techniczne. Skorzystasz więc zarówno z modeli ekonomicznych, które doskonale nadają się do jazdy po mieście i które są oszczędne pod kątem zużycia paliwa, jak również z pojazdów premium – o najwyższym standardzie, idealnie dostosowanym do gustów klientów VIP.

Przygotowaliśmy również coś dla klientów podróżujących w większych grupach albo posiadających wiele bagaży – do ich dyspozycji jest wynajem aut dostawczych, a nawet busów! Obsługujemy więc również firmowe delegacje, przylatujące na lotnisko zarówno w celach biznesowych, jak również na imprezy integracyjne czy konferencje/szkolenia.

To jednak nie wszystko. Oprócz dużej liczby dostępnych aut, wynajem samochodów to również najlepszy możliwy stan pojazdów – zarówno jeżeli chodzi o sprawność techniczną, jak również estetykę i czystość. Dzięki regularnym przeglądom technicznym oraz czyszczeniu pojazdów po każdym wypożyczeniu, masz pewność, że zyskasz pojazd gotowy do natychmiastowej jazdy, a także zapewniający pełnię komfortu i bezpieczeństwa.

Wynajem samochodów to szeroki wachlarz możliwości i minimum formalności!

Wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usługi, jaką jest wynajem samochodów sprawia, że doskonale wiemy jakie są priorytety klienta biznesowego. Dlatego też stworzyliśmy ofertę, która jest dostosowana do Twoich potrzeb. Nasza wypożyczalnia samochodów zapewnia więc nie tylko wynajem krótkoterminowy, który pozwoli Ci skorzystać ze środka transportu przez jedną dobę lub kilka dni, ale również długoterminowy, trwający wiele miesięcy. Jeżeli więc planujesz przyjazd do innego miasta na długi czas i chcesz mieć do dyspozycji wysokiej klasy pojazd, skorzystaj z oferty na długoterminowy wynajem samochodów – w niższej cenie (za dzień użytkowania) i korzystniej niż w przypadku leasingu!

Co z formalnościami? Tutaj sprawa jest bardzo prosta i również korzystna dla Ciebie, jako przedstawiciela swojej firmy. Zapewne zależy Ci na czasie, dlatego też zarówno rezerwacja samochodu, jak również sama procedura jego wynajmu jest krótka i bezproblemowa. Nasza wypożyczalnia aut udostępnia swoim klientom intuicyjny formularz rezerwacji na stronie internetowej, dzięki któremu:

  • określisz miejsce odbioru i zwrotu pojazdu,
  • wybierzesz interesujący Cię model,
  • wskażesz okres, w trakcie którego miałby obowiązywać wynajem aut.

Oczywiście już na tym etapie podajesz swoje dane osobowe, w związku z czym w przyszłości nie musisz się o to martwić – wszystkie informacje trafią do nas i zaraz po wylądowaniu na lotnisku, będziesz mógł odebrać swój pojazd i ruszyć nim w drogę. Aby sfinalizować wynajem samochodów, wystarczy okazać dowód osobisty i ważne prawo jazdy, a także podpisać przygotowaną przez nas umowę i protokół przekazania pojazdu. Zajmie to chwilę, dlatego będziesz mógł niemal natychmiast realizować swoje cele.