Decydując się na wymarzony i wyczekany wypoczynek górach warto pomyśleć również o swoim bezpieczeństwie. Szczególnie, wtedy kiedy będziemy jeździć na desce lub nartach. Niezwykle kluczowe jest to, aby przed wyprawą zadbać o odpowiednie i gruntowne ubezpieczenie. Takie, które obejmie nie tylko koszty kuracji, jak również komunikację, rekompensatę czy krzywdy z tytułu odpowiedzialności cywilnej. Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw, świadczących swoje usługi w zakresie ubezpieczenia. Jednak, niezwykle kluczowe jest to, aby wybrać tylko firmę z niezbędnym doświadczeniem i renomą. Jedną z takich działalności jest Colonnade.

Zalety korzystania z usług z Colonnade.

Colonnade to firma, która w ramach ubezpieczenia na narty Travel Protect zapewnia całodobową polskojęzyczną pomoc telefoniczną w przypadku bycia za granicą. W obecnych czasach, możemy mieć do czynienia z rożnymi nieprzewidzianymi wydarzeniami. Dlatego działalność Colonnade oferuje również ubezpieczenie, które gwarantuje swoim klientom opiekę w przypadku ataków terrorystycznych. Dodatkowo oferuje bardzo wysokie kwoty świadczeń na koszty opieki zdrowotnej i assistance do 200000 euro. Firma Colonnade stawia na nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Zaprasza do współpracy tylko doświadczonych członków zespołu, cały czas inwestując w ich rozwój i poszerzanie kompetencji. Poza tym Firma za cel nadrzędny stawia sobie komunikowanie i relację ze swoimi klientami. W ramach ubezpieczenia krajowego firma gwarantuje pomoc w organizacji akcji ratowniczej. Firma dba o dobro każdego podopiecznego, dlatego nie ma ograniczeń wiekowych. Dla bardziej wymagających konsumentów istnieje możliwość rozszerzenia pakietu ubezpieczenia o sporty ryzykowne. Kontrahenci firmy mogą liczyć na opiekę przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok.

Na co zwrócić uwagę wybierając adekwatne świadczenie na wypad na narty i firmę?

Bardzo istotne jest to, aby zapewnić sobie ubezpieczenie przed wyjazdem, nie organizować niczego na ostatnią chwilę. Ponieważ, może to spowodować fakt, że skorzystamy z usług nieodpowiedniej ubezpieczalni. Należy decydować się tylko godnych zaufania ubezpieczycieli. Warto skorzystać z polecenia innych klientów lub szukać opinii na forach internetowych. Ważne, jest również to, aby ubezpieczenie spełniało wszystkie oczekiwania i ochraniało w 100% przed wszystkimi nieprzewidzianymi wydarzeniami. Również niewielka kwota nie powinna być zachętą do wyboru danej działalności. Nie można oszczędzać pieniędzy na swoim zdrowiu i życiu, dlatego trzeba ponieść większe koszty z związane z kwotą ubezpieczenia. Odpowiednie ubezpieczanie narciarskie nie może być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Colonnade zadba o każdy szczegół, aby jak najszybciej udzielić niezbędnej pomocy i wypłacić należne odszkodowanie. Ubezpieczyciel Colonnade ma wieloletnie doświadczenie i duże grono bezpiecznych podopiecznych, którzy regularnie korzystają z zabezpieczenia podróżując po całym świecie. Colonnide posiada w swojej ofercie również profesjonalną gamę ubezpieczeń zdrowotnych na wyjazdy poza granicę kraju. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ koszty leczenia pomocy medycznej są znacznie droższe niż w na terenie naszego kraju. Odpowiednie ubezpieczenie to gwarancja spokojnego i bezpiecznego odpoczynku w każdym miejscu na ziemi.