Potrzebujesz dużego pojazdu, którym łatwo będzie przewieźć większy towar? W naszej wypożyczalni znajdziesz najlepszą ofertę na samochody dostawcze poleasingowe, które spełnią swoje zadanie na przestrzeni wielu lat i pozwolą Ci jeszcze skuteczniej osiągać cele biznesowe. Zapewniamy nowoczesne auta z bogatym wyposażeniem, dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach – pomożemy CI zaoszczędzić i pozyskać pojazd, który w stu procentach spełni wszelkie Twoje oczekiwania!

Dlaczego warto postawić na samochody dostawcze poleasingowe?

Nasza wypożyczalnia oferuje nie tylko wynajem, ale również samochody dostawcze poleasingowe. Zapewniamy naszym klientom dostęp do nowoczesnych aut o zróżnicowanej ładowności, występujących w formie klasycznej lub z kontenerem i windą, dzięki czemu sprawdzą się przy wszystkich zadaniach.

Nie znajdziesz u nas pojazdu starszego, niż kilkuletni – wszystkie proponowane przez nas modele są na gwarancji producenta. Tworząc naszą flotę, wybieraliśmy najbardziej popularne i lubiane modele marek, które słyną ze swojej niezawodności, co pozwala nam zapewnić naszym klientom transport komfortowy i o bardzo niskiej awaryjności.

Proponowane przez nas samochody dostawcze poleasingowe to pojazdy bogato wyposażone, o nowoczesnym wyglądzie i wielu udogodnieniach, które gwarantują wygodę i bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Klimatyzacja, regulowane fotele, ABS – to tylko część wyposażenia, jakie nasze auta posiadają w standardzie.

Wynajem samochodów dostawczych na dowolny termin

Szukasz wypożyczalni, która oferuje wynajem samochodów dostawczych 7 dni w tygodniu? Spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania – możemy udostępnić Ci auto, kiedy tylko chcesz. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model, a my podstawimy go w wybranym przez Ciebie terminie.

Nasze samochody dostawcze można wynajmować zarówno na kilka godzin, jak i cały miesiąc, dzięki czemu odpowiadamy na wszystkie potrzeby naszych klientów. Oferta jest przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, co pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z wynajmu samochodów dostawczych, kiedy:

– organizują przeprowadzkę,

– kupują meble i potrzebują ich transportu,

– planują remont i muszą przewieźć materiały budowlane.

We wszystkich przypadkach proponowane przez nas samochody dostawcze poleasingowe na wynajem sprawdzą się doskonale, umożliwiając bezpieczny i wygodny transport elementów o większych gabarytach. Dodatkowym ułatwieniem jest nasza specjalna usługa wypożyczenia pojazdu wraz z zawodowym kierowcą, który przewiezie towar w wyznaczone miejsce. Stanowi to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają prawa jazdy lub nie czują się pewnie za kierownicą większych pojazdów.

Przedsiębiorstwa mogą skorzystać z naszych usług, gdy:

– potrzebują tymczasowego uzupełnienia swojej floty większym pojazdem,

– muszą zastąpić firmowe auto, które jest tymczasowo unieruchomione,

– chcą jednorazowo przewieźć większe elementy.

Wynajmowane samochody dostawcze stanowią doskonałe rozwiązanie we wszystkich sytuacjach, ponieważ są dużą oszczędnością – już za niewielką sumę można mieć nowe auto o większych gabarytach, które pozwoli na przewiezienie większego towaru. Są przede wszystkim praktyczne i niezawodne, ale przy tym także zapewniają firmie profesjonalny wizerunek.

Podstawiamy samochody dostawcze poleasingowe tam, gdzie chcesz

Oferujemy wynajem i sprzedaż samochodów dostawczych poleasingowych z podstawieniem nie tylko na terenie całego miasta, ale także innych województw. Zawsze podstawiamy samochód w pełni przygotowany do drogi – czysty, zadbany, zatankowany i sprawdzony pod względem technicznym. Nasi klienci mogą liczyć na wyjątkowo atrakcyjne ceny wypożyczenia aut.

Korzystając z nowoczesnych samochodów dostawczych poleasingowych zyskujesz ogrom możliwości i oszczędzasz – dlatego też zachęcamy do współpracy z naszą firmą!