Ogromna odpowiedzialność i cała lista obowiązków czeka każdego, kto decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Zanim dojdzie do etapu rutynowego funkcjonowania firmy, konieczne jest spełnienie wielu warunków, dzięki którym możliwa będzie rejestracja działalności w urzędzie. Jednym z podstawowych wymogów jest posiadanie własnej siedziby, a już na tym polu często pojawia się wiele problemów i utrudnień. Chociaż może nią stać się nawet nasze mieszkanie, o wiele lepszym rozwiązaniem wydają się być wirtualne biura.

Jeśli chcemy wynająć biuro wirtualne w Warszawie nie powinniśmy mieć większych problemów, gdyż oferta firm, które się w tym specjalizują jest bardzo szeroka i ogólnodostępna. Z pewnością będzie to doskonałe rozwiązanie dla każdego freelancera, który nie zamierza rejestrować firmy na swoje mieszkanie, a także dla małych i średnich firm na początkowym lub nawet dalszym etapie funkcjonowania. W każdym wypadku, otrzymujemy własny, wirtualny adres firmy, za którym stoi wiele wydatnych korzyści. Zanim postawimy na taką opcję, z pewnością warto dowiedzieć się co jeszcze możemy zyskać.

Co daje nam wirtualny adres dla swojej firmy?

Chociaż perspektywa posiadania wirtualnego adresu nie wydaje się aż tak atrakcyjna, tak naprawdę z perspektywy funkcjonowania i rozwoju firmy jest bardzo ważnym aspektem. Po pierwsze, umożliwia zarejestrowanie naszej działalności, co jest konieczne od strony prawnej. Niektórzy przedsiębiorcy, po wielu latach prowadzenia swoich firm, postanawiają wybudować własną siedzibę, jednak wiąże się to z ogromnym kosztem i dalszymi wydatkami na jej utrzymanie i unowocześnianie starzejących się technologii. Tutaj tego problemu nie ma.

Co więcej, wirtualny adres firmy w Warszawie może mieć ogromny wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku naszej działalności. Jeśli jest to adres, zlokalizowany w bardzo prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnym i eleganckim biurowcu, od razu zyskujemy w oczach potencjalnego klienta. Dzięki temu, firma staje się przede wszystkim wiarygodna i godna zaufania, co z perspektywy zdobycia stałych klientów jest czymś niebagatelnie ważnym. Dla podniesienia prestiżu i atrakcyjności, adres ten może wylądować też na naszych ulotkach reklamowych oraz na wizytówkach.

Funkcjonalność – obsługa korespondencji, dostęp do pomieszczeń i wiele innych…

Uzyskanie adresu jest czymś niezwykle istotnym, natomiast nie jest to jedyne udogodnienie, jakie niesie za sobą posiadanie wirtualnego biura. To przede wszystkim szansa na spore oszczędności! Będziemy za pewne w stanie odnaleźć tanie wirtualne biuro w Warszawie, którego cena nie przekroczy kilkudziesięciu złotych na miesiąc, co w porównaniu do wynajmu klasycznego lokalu biurowego, wydaje się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem. Należy liczyć się z tym, że w wypadku tradycyjnego wynajmu zapłacimy nie tylko wysoki comiesięczny czynsz, ale spotkamy się też z opłatami za media oraz wynagrodzeniami dla swoich pracowników. Dodatkowo, należy sporo zainwestować w urządzenia biurowe i chociażby usługi sprzątające.

Bardzo pomocna, okazuje się być też obsługa korespondencji, która prawie zawsze znajduje się w ofercie wirtualny biur. Pracownik biura odbierze zatem zaadresowaną do nas pocztę i odeślę ją pod wskazany przez nas adres, bądź zeskanuje dokument, po czym przekażą go na nasz adres mailowy. Oprócz tego, na miejscu będziemy mogli skorzystać z funkcjonalnych pomieszczeń, jak np. sale konferencyjne, w których bez problemu przyjmiemy swoich klientów, czy też ważnych kontrahentów.

Biuro Kamienica

ul. Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

Telefon: (22) 400-99-11

E-mail: kontakt@biurokamienica.pl